Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Ladorudzek - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Skłodowskiej-Curie

Turek(Ladorudzek + 24 km)

1 040 000 zł200 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:711 m²

Dom w Turku na Osiedlu Uniejowskim Wyjątkowy dom wolnostojący z piękną działką przestrzeń, komfort i natura w jednym miejscu Na sprzedaż oferujemy elegancki, dwupiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mąkolno

Mąkolno(Ladorudzek + 25 km)

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:888 m²

Na 888 arowej działce do kupna dom na osiedlu w miejscowości Mąkolno pow koniński. Budowany w latach 90-tych z pustaka. Powierzchnia domu 170m2. Dach 2 spadowy pokryty blachodachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Koło

Koło(Ladorudzek + 10 km)

262 000 zł60 m² 4 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 60 m2 położony w samym centrum miasta Koło, z bezpośrednim dostępem do ulicy. Świetna lokalizacja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Międzylesie

Międzylesie(Ladorudzek + 21 km)

459 000 zł330 m² 1 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 575 m²

Międzylesie - ta nazwa dobrze opisuje miejscowość, w której znajduje się czekający na swoich nowych właścicieli dom jednorodzinny. Ta nieruchomość łączy w sobie wszystkie zalety życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zawodnia

Kłodawa(Ladorudzek + 15 km)

850 000 zł173,25 m² 4 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:744 m²

Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania, w którym wszystko zostało już zrobione ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyremontowany dom jednorodzinny w Kłodawie to idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drążeń

Drążeń(Ladorudzek + 22 km)

1 999 000 zł274,20 m² 7 290,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:57 400 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z przestrzenią, naturą i prywatnością? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom to styl życia. Najważniejsze informacje Lokalizacja: drążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Uniejów(Ladorudzek + 22 km)

950 000 zł146,31 m² 6 493,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Dom w Uniejowie przy ul. Orzechowej Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w stanie deweloperskim na pięknej dużej działce w centrum miasta. Opis nieruchomości : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Płaszczyzna,Koło(Ladorudzek + 10 km)

480 000 zł250 m² 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:722 m²

Nieruchomość znajduje się w samym centrum Koła, w otoczeniu historycznej zabudowy i lokalnych punktów usługowych. Bliskość sklepów, urzędów oraz rynku sprawia, że to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa(Ladorudzek + 15 km)

389 000 zł118,87 m² 3 272,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym. Jest to budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Brzeźno(Ladorudzek + 23 km)

1 100 000 zł315 m² 3 492,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:903 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi po generalnym remoncie, zlokalizowanej w gminie Krzymów, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ladorudzek

Ladorudzek,wielkopolskie

120 000 zł74 m² 1 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom o pow. 74m2, budowany w 2021 (w miejscu starego), usytuowany przy drodze asfaltowej, na 7-arowej działce we wsi Ladorudzek gm. Grzegorzew woj. wielkopolskie. Domek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ladorudzek

Ladorudzek,wielkopolskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 560 m²

Polecam do kupna domek z lat 80-tych usytuowany na działce pow. 0,46 ha we wsi Ladorudzek gm. Grzegorzew pow. kolski. Domek (do zamieszkania od zaraz) przeszedł kapitalny remont w 2018 roku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij